Dirtlej Dirtsuit SFD Edition

Dirtlej Dirtsuit SFD Edition Black Lime Poznáš to!! Konečne víkend a ty s partiou naplánovaný bike trip, alebo DH závody s cieľom poriadne sa na bajku vyblbnúť. Lenže počasie má...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Topontrail

Na sklade • Viac variantovZdarma100 % • 110 recenziíĎalšie informácie

Značka

• , zakúpené v Topontrail

• perfektný odev do nechutného počasia (dážď, sneh, vietor) :-)
    • odolá vetru, dažďu, blatu... (pod odevom som v suchu, teple a v čistom)
    • čiastočne vodotesný (vysoký vodný stĺpec)
    • ľahko sa čistí (hadicou a mäkkou kefou)
    • odopínacie rukávy a nohavice
    • možnosť rozšírenia nohavíc
    • možnosť stiahnutia manžiet na rukávoch
    • netreba sa moc "bundať" pod Dirtsuit (je v ňom celkom teplo)
    • má veľa odvetrávacích otvorov
    • dá sa utiahnuť okolo pása
    • napriek svojej robusnosti, sa dá poskladať na malé roznery
    • v dnešnej dobe "lopatových smartfónov" sa mi zdajú malé vačky. (môj mobil (motoG60) som musel vytiahnuť z púzdra, aby som ho dostal do vačku)
    • uvítal by som na krku podobný patent na utiahnutie ako je napr. na rukávoch (pri krku mi je trochu voľný)
    • vzhľadom na to, že som DirtSuit SFD testoval za dažďa a snehu, hodila by sa na ňom kapucňa na odopínanie (zips) (niektoré Dirtsuity majú kapucňu, no SFD nemá žiadnu; keď sa dajú odopnúť rukávy a nohavice, mohla byť i kapucňa k dispozícii)
    • pri "potrebe" sa treba celý rozopnúť (v studenom lese) :-(
    • uvítal by som trochu viac vačkov (napr. vnútorné a bočné "kapsáčové")
    • vysoká cena (no asi to nebude za málo peňazí móóóc muziky)

Napriek menovaným nevýhodám si myslím, že to bola dobrá investícia, ktorá mi umožnila sa hocikedy vybrať na "BIKE" do lesov, alebo na traily. Dokonca DirtSuit používam i na prepravu do práce počas sychravých dní.
    Čo ma ešte zaujíma je, ako sa bude DirtSuit chovať v zimnej čľapkanici, ale to ukáže čas....... (zatiaľ počas testov prekonal moje očakávania).

Značka

Dirtlej Dirtsuit SFD Edition Black Lime

Poznáš to!! Konečne víkend a ty s partiou naplánovaný bike trip, alebo DH závody s cieľom poriadne sa na bajku vyblbnúť. Lenže počasie má iné plány s cieľom zhnusiť ti celý víkend. :( Naozaj sa ti nechce do tých sr....k keď si uvedomíš aký budeš zapráskaný, mokrý, celý od bahna a bude ti zima. JJ, tak to veru bývalo!!!

Teraz je tu ale niečo, čo ti pomože si to užíť aj v tých najvačších mordoroch!! Dirtlej Dirtsuit SFD Edition je presne to, čo potrebuje každý DH bajker. Extrémne vydarené bajkerské oblečenie, ktoré ťa za všetkých okolností udrží v suchu, v teple, komfortne sa nosí a ešte k tomu i skvelo vypadá. Kvoli chráničom má širšie časti na nohách, laktí  chrbáte a taktiež odopínateňú spodnú časť nohavíc (od kolien) a taktiež rukávov od laktí. Je vyrobený z trojvrstvového materiálu, ktorý je pevný a udrží ťa v teple a v suchu za každých podmienok.

Proste TOP ON TRAIL !!

Kto a kde Dirtsuit SFD Edition využije?

Model sfd edition je dobre vybavený pre použitie v bikeparku. Voľný strih umožňuje komfortné nosenie chráničov kolien, lakťov alebo ochranných viest. Robustná trojvrstvá membrána ťa ochrání pred vetrom a nepriaznivým počasím. Veľkorysé vetracie otvory ti zaistia prísun čerstvého vzduchu.

Špecifikácia:

Farba: black / bright greenVeľkosti (čekni dostupnosť): xs / s / m / l / xl / xxlVonkajší matroš: 95,5% Nylon, 4,5% Polyester

Vychytávky:

Volnejšie časti v okolí kolien, lakťov a chrbátu, všade tam, kde sú potrebné chrániče 8 vetracích otvorov

Upínanie na suchý zip u členkov

Odopínateľná časť spodných nohavíc od kolien a rukávov u lakťov

Vodotesné zipy a vačkyVodný stĺpec18,000 mmPredyšnosť 13,000 g/m2/24h

Odporúčaná starostlivosť o produkt:

Peo dlouhodobú funkčnosť doporučujeme následujúcu starostlivosť umývanie (možné taktiež v pračke) s teplotou vody max 30° vysušenie v izbovej teplote prípadná impregnácia možná

NESUŠIŤ V SUŠIČKE!!

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Topontrail

• perfektný odev do nechutného počasia (dážď, sneh, vietor) :-)
    • odolá vetru, dažďu, blatu... (pod odevom som v suchu, teple a v čistom)
    • čiastočne vodotesný (vysoký vodný stĺpec)
    • ľahko sa čistí (hadicou a mäkkou kefou)
    • odopínacie rukávy a nohavice
    • možnosť rozšírenia nohavíc
    • možnosť stiahnutia manžiet na rukávoch
    • netreba sa moc "bundať" pod Dirtsuit (je v ňom celkom teplo)
    • má veľa odvetrávacích otvorov
    • dá sa utiahnuť okolo pása
    • napriek svojej robusnosti, sa dá poskladať na malé roznery
    • pri "potrebe" sa treba celý rozopnúť (v studenom lese) :-(
    • uvítal by som trochu viac vačkov (napr. vnútorné a bočné "kapsáčové")
    • vysoká cena (no asi to nebude za málo peňazí móóóc muziky)